З дітьми працював Мобільний консультативний пункт соціальної роботи

1463557533520

18 травня в рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи працівники Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працювали з учнями 5-10 класів Мізоцької школи-інтернат та Дерманського НВК.

Діти прослухали цікаву лекцію на тему «Попередження ксенофобії в молодіжному середовищі». З ними провели бесіду «Поняття Конституції як основного закону» та тренінг «Булінг (жорстоке поводження) в молодіжному середовищі». Цікавою була профілактична ігротека «Здорові діти на здоровій планеті» та відеолекторій  «Права і обов’язки дітей».

З дітьми працювали досвідчені фахівці: Павлова Тетяна Федорівна – директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Александрова Оксана Андріївна – провідний спеціаліст-юрисконсульт Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Нікольченко Олена Борисівна – головний спеціаліст Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Романюк Ольга Андріївна – провідний спеціаліст Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Салівончик Оксана Вадимівна – координаторка молодіжних проектів громадської організації центру підтримки громадських ініціатив «Чайка».

В школи передано інформаційні брошури, пам’ятки. Заходами охоплено 93 учні; відвідано 6 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що  проживають на території Мізоцької селищної та Дерманської ІІ сільської рад, у тому числі сім’ї, де виховується дитина-інвалід та сім’я загиблого учасника АТО.

1463562395301

Т.Павлова