З 15 листопада ми житимемо у повній темряві?

zavantazhennya-2

За даними NASA, 15 листопада о 3:00 год. на світ чекає дивна подія. В цей час розпочнеться затемнення, причиною якого стане результат астрономічних взаємодій між Венерою і Юпітером. Принаймні, так вважають астрономи. Темрява триватиме, ймовірно, до 4:45 вечора 30 листопада.

Чарльз Болден, глава NASA, спеціально для Білого дому опублікував документ на 1000 сторінках, який у всіх подробицях пояснює те, що має відбутися.

Звіти стверджують, що Венера і Юпітер будуть дуже тісно взаємодіяти між собою з різницею у 1 градус. Венера обійде Юпітер з південного заходу і буде світити в 10 разів яскравіше, ніж Юпітер.

Це яскраве світло сильно нагріє гази Юпітера, що, в свою чергу, викличе відповідну реакцію. В результаті в космос виділиться величезна кількість водню, який увійде в контакт з Сонцем приблизно о 2:50 ранку.

В момент контакту водню з Сонцем відбудеться потужний вибух, який сильно вплине на температуру, збільшивши її аж до 9000 градусів Цельсія на одну мить.

В результаті такої високої температури Сонце змінить колір і стане синюватого відтінку. Потрібно буде принаймні 14 днів, щоб Сонце знову повернулося до свого колишнього вигляду Червоного Гіганта.

Тим часом світло від Сонця буде набагато тьмяніше, ніж зазвичай, і після 2:58 ранку 15 листопада люди це побачать.

Якихось серйозних наслідків в результаті затемнення не очікується. Єдиний ефект, який спричинить ця подія, буде підвищення температури на Землі на 6-8 градусів. В основному це вплине на полярні шапки. Немає ніяких причин для занепокоєння – пояснює Болден. Це лише буде нагадувати зимовий період на Алясці.

Інформація з Українських реалій.