Юні романтики відвідали Рівненський зоопарк

SAM_4507

День 12 серпня 2016 року пройшов для дітей табору «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під назвою «Зустріч з живою природою». Цього дня дітей чекала захоплююча екскурсія до зоопарку.

 

 

 

SAM_4486

Після проведення інструктажу щодо поведінки під час поїздок і у громадських місцях, юні мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в Рівненський зоопарк.
Діти познайомилися  з тваринами Африканської савани, таємничої Азії, Латинської Америки, Монгольського степу, Австралії тощо. Відвідали таємничий «Нічний світ» та «Бабусине подвір’я з свійськими тваринами». На ігровому майданчику учасники табору пограли в рухливі ігри, погойдалися на гойдалках. На закінчення екскурсії дітей чекав сюрприз – смачне морозиво.

 

SAM_4510 SAM_4476

За життя та здоров’я  дітей відповідали, були їм мамами, татусями у мандрівці спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Александрова О.А., Тищенко К.О, волонтери – Ірина Хомич, Світлана Жовтанюк, медпрацівник – Андрій Павлінович, водій – Віктор Карасюк.

Роботу табору в цей день підтримали приватні підприємці: Макшак Є.Ю., Бишук А.В., Келлер Б.Я.