Юні науковці Здолбунівщини взяли участь у круглому столі з обговорення проблем довкілля

056ea6b379

Проблеми та перспективи сучасного стану охорони довкілля в черговий раз обговорювали за круглим столом юні і дорослі науковці, викладачі, чиновники, екологи, керівники об’єктів природно-заповідного фонду тощо.

Захід, організований за участі Малої академії наук учнівської молоді, відбувся 29 березня у Рівненському Будинку вчених.

1459342991_444

Виступаючі піднімали питання гострих екологічних проблем області, працювали над пошуком шляхів їх подолання та необхідності залучення  до цього процесу небайдужих громадян краю.

Серед учасників круглого столу, переможців ІІ та учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 2016: Віктор Ярощук, учень 11 класу Бущанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівського району, переможець у секції “Зоологія та ботаніка” (“Аналіз стану ценопопуляції скополії карніолійської (родина пасльонові) на території Національного природного парку “Дермансько-Острозький”); Владислав Камю, учень 11 класу Здолбунівської гімназії, переможець у секції “Екологія” («Величина флуктуючої асиметрії морфологічних структур зелених жаб як індикатора екологічного стану водних екосистем м. Здолбунів”).

Для вихованців РМАНУМ такі заходи є не лише корисними. Це ще і вдалий старт у дорослу науку – вважає Анеліна Данчук, методист відділення РМАНУМ. Більше інформації тут.