Які дороги ремонтуватимуть на Здолбунівщині у 2018-му році?

Відрізок дороги Здолбунів – Глинськ – Стеблівка на ділянці км 4+300 – км 8+400 значиться в переліку доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть в 2018 році. Як повідомили на сайті Рівненської ОДА, відповідне розпорядження підписав голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Як зазначено у цьому документі, на поточний середній ремонт згаданого відрізку шляху протяжністю 4,1 км буде спрямовано  10344,8 тис. грн.

Також у переліку, який є додатком до розпорядження голови облдержадміністрації, серед вулиць і дорік комунальної власності у районах Рівненщини, на яких проведуть поточний середній ремонт, вказано вул. Підгірну у с. Дермань Друга (356,1 тис. грн.) та вул. Ялисиї у с. Нова Мощаниця (178,7 тис. грн.).

Серед об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг у переліку зазначено вул. Шевченка та частина вул. І. Богуна у с. Здовбиця (598,4 тис. грн.),  вул. Шкільна з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова у м. Здолбунів (1196,9 тис. грн.), вул. Шевченка у с. Білашів (359,1 тис. грн.) та вул. Сільрадська у с. Івачків (338,1 тис. грн.)

Як зазначають на сайті облдержадміністрації, Рівненщина отримала рекордну суму на ремонт доріг місцевого значення – 281 мільйон гривень з Державного дорожнього фонду. Гроші пропорційно розподілили між районами відповідно до протяжності дорожнього полотна. Загалом ремонт проведуть на 116 об’єктах області.