Висловіть свою позицію щодо закриття українського ефіру для відео- та аудіо- товарів з Росії

Серед численних петицій, адресованих Президенту України, є вимога закриття українського ефіру для відео- та аудіо- продукції Російської федерації. Якщо Вам не байдуже, що сусідня країна-агресор веде проти України т.зв. «гібридну війну», в якій пропагандистсько-інформаційна складова надважлива, Ви можете долучитися до звернення, підтримавши петицію своїм голосом.

Наголошуємо, що всі громадяни України можуть адресувати гаранту звернення у вигляді петиції, яка при підтримці не менше ніж 25 тисячами підписів протягом 3 місяців з дня оприлюднення, повинна бути розглянута Президентом України у 10-денний термін.

Щоб написати звернення, достатньо зайти на сайт, зареєструватися і внести свою конкретну пропозицію, яка не повинна містити закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, закликів до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини тощо.