“Вирішив” проблему за 11 000 гривень

В жовтні цього року житeль Здoлбунівщини намагався дати хaбар у сумі 100 доларів США інcпектору гpупи реагування пaтрульної поліції, аби уникнути відповідальності за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб (адміністративне порушення, передбачене ст.184 КУпАП). Однак, його викрили «на гарячому» у відділенні поліції під час передaчі коштів.

Пропозицією надати службовій особі неправомірну вигоду вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 369 КК України, відомості про що було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні Здолбунівською місцевою прокуратурою направлено до Здолбунівського районного суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Вироком районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн. Водночас, судом конфісковано у дохід держави грошові кошти, що надавалися як неправомірна вигода.

За матеріалами сайту Здолбунівської місцевої прокуратури