Вимога нації

13221712_1550741281887548_7128944098282637147_n

Два роки на Сході йде неоголошена війна. Україна віддала в цій війні безліч сил і життів своїх дітей. Для чого були ці жертви?
Поки країна у всіх її найменших членах воювала та допомагала перемозі, зі спини на всіх чекала загроза. Ця загроза йменується державною бюрократією, у підвалинах якої не закладені поняття «честі» чи «гідності» – лише «вигода». Іменем цього безликого левіафана, не від імені та задля блага Нації, а через турботу про «вигоду», були прийняті нав’язані ззовні умови капітуляції.

Країна втомилася від війни, але воюватиме до останньої краплини крові того, хто вірить у перемогу. Жоден мир не вартий втрати гідності.

Ми знаємо, що саме Ви небайдужі до майбутнього нашої Держави. Приєднуйтесь до порятунку національної гідності.

Щоб зберегти єдність країни? Або заради капітуляції?

Зараз перед Народом стоять завдання виживання та збереження Державності. Про це питання намагаються не говорити українські політики, сором’язливо відводячи очі. Це питання виборів на Донбасі. За нав’язаним нам Росією планом Україна має провести вибори на Донбасі – ще й цьогоріч!

Що це означає?

Це означає вибори під дулами автоматів сепаратистів. Це означає недопущення українських партій, журналістів та вимушених переселенців. Це означає дозвіл на голосування приїжджих росіян. Це означає абсолютне узаконення влади терористів і їх псевдодержав. Фактично ми визнаємо перед всім світом сепаратистські утворення і їх легітимність.

Це і є капітуляція!

При цьому ми не отримуємо жодних гарантій, термінів і механізмів роззброєння терористів, виведення російських військ, відновлення українського контролю над кордоном.
Тобто цього вже не буде ніколи.
Не треба називати Мінськ домовленостями. Домовленість – це коли декілька сторін домовляються про взаємні поступки. Коли одна сторона насаджує свої вимоги – це диктат!
Якщо Рада і Президент вирішать проводити вибори на Донбасі, це означатиме остаточну втрату суверенітету над цими територіями, це початок розповзання сепаратистської гангрени по Україні.
Тільки Народ рішучим «НІ» може зупинити їх! Українці повинні виступити проти капітуляції зі своєю програмою!

Хочете виборів?

Роззброєння сепаратистів –
Виведення військ РФ –
Відновлення українського контролю над кордоном –
Вибори!

«Вимоги Нації – Ні Капітуляції»

Ми знаємо, що саме Ви небайдужі до майбутнього нашої Держави. Приєднуйтесь до порятунку національної гідності.

Приходьте на марш 20-го травня.
https://www.youtube.com/watch?v=80NAGgnYMFo

13256255_1550741268554216_1067550140397808094_n

З допису у фейсбуці Дмитра Сироти