Володимир Ковальчук подарував свято дітям

Депутат Рівненської обласної ради від Здолбунівщини, наш земляк Володимир Ковальчук оплатив поїздку дітей до Києва на благодійний концерт до дня святого Миколая.

Про деталі заходу він описує на своїй сторінці у фейсбуці:

 

 

Цієї неділі діти учасників АТО зі Здолбунівського району разом з батьками побували у Києві – на благодійному концерті до дня святого Миколая «Добро завжди повертається», організованому Благодійним Фондом «Стрічка Надії», на яке з усієї України з’їхалися діти загиблих в АТО воїнів, діти-сироти, переселенці, інваліди.

Поїздка відбулася за сприяння Радикальної Партії Олега Ляшка. Мені було надзвичайно приємно профінансувати цей чудовий захід. І щиро дякую моєму побратиму Олексію Кошевцю Aleksey K за запрошення на циркову виставу для наших діток.

Приємно, коли робиш добру справу, адже немає нічого щирішого, аніж дитяча радість! Загалом 26 дітей та дорослих побували на неймовірно захопливій виставі цирку «Кобзов». Враження у дітей справді неймовірні, особливо ж від екзотичних тварин, котрі задіяні у виставі.

  

Не менше зраділи вони й подарункам від святого Миколая, адже кожна дитина отримала ще й солодощі, розмальовки, фломастери, книги – словом, все, що дітям цікаво. Після відвідин цирку здолбунівчани ділилися враженнями і під час поїздки, і під час смачної вечері у кафе. Повернулись додому ввечері – втомлені, але з цілим багажем розповідей і вражень!