Великодні розваги для дітей організували у Здолбунові соціальні працівники та волонтери

P1010006

Розваги, подарунки та гарний настрій отримали діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, у тому числі через антитерористичну операцію на Сході країни, малозабезпечених родин, діти без батьків чи з вадами здоров’я. Вже традиційно у перший день пасхальних свят працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували для них свято “Великодні розваги”.

Під час заходу хлопчики і дівчатка розважалися у парку – грали в рухливі ігри, малювали на асфальті на великодню тематику. Про те, аби усім присутнім було весело, та ніхто не нудьгував, подбали директор Центру Тетяна Павлова, провідний спеціаліст Тетяна Стерник та волонтери Михайло Семенюк, Валерія Литвинчук, Аліна й Андрій Орещенко.
У гарному настрої учасники свята рушили до приміщення місцевої райдержадміністрації, де їх очікував черговий приємний сюрприз – смачні подарунки від благодійників. Були це крашанки, пасочки й солодощі, надані парафіянами церкви Успіння Пресвятої Богородиці, та кукурудзяні палички від районної організації Товариства Червоного Хреста України.

 Олена СНІЖНА