Вдалий старт важкоатлетів здолбунівщини

11-12 березня 2017 року в м. Березне відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат до 15 років.

Здолбунівщину в цих змаганнях представили 16 вихованців відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи.

Перший цьогорічний старт для спортсменів виявився вдалим.

Чемпіонами області серед юнаків та дівчат до 15 років стали учень ЗОШ №4 Дмитро Ленгутін у ваговій категорії до 28 кг. (далі в/к), учень ЗОШ № 7 Ярослав Мудрий в/к до 32 кг., учні Здолбунівської гімназії Андрій Гаврищак в/к до 38 кг., Павло Крашановський в/к до 41 кг. та Устименко Василь в/к до 50 кг., учень ЗОШ №1 Максим Демчишин в/к до 45 кг.

Срібними призерами чемпіонату стали учениця ЗОШ № 6 Герміона Кулеша у в/к до 32 кг., учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський у в/к до 41 кг. та учень ЗОШ № 4 Владислав Зеленюк у в/к до 38.

Бронзові нагороди змагань дістались учню ЗОШ №3 Денису Постнову в/к 32 кг. та учню ЗОШ №5 Ігорю Кулеші у в/к понад 69 кг.

Серед дорослих чемпіоном області став майстер спорту України Марчук Дмитро у в/к до 77 кг. Срібна медаль у Олісієвця Максима в/к до 69 кг. Бронзові нагороди в учня ЗОШ №1 Андрія Ковальця в/к до 62 кг., та Олісієвця Івана  у в/к до 69 кг.

Підготували спортсменів до змагань Заслужений тренер України, майстер спорту з важкої атлетики Гордійчук Володимир Григорович, тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Астахов Сергій Володимирович та тренер-викладач, майстер спорту з важкої атлетики Марчук Дмитро Володимирович – повідомляє дирекція ДЮСШ.

Джерело: Здолбунівська райдержадміністрація