Важливо! Через надзвичайно високу пожежну небезпеку заборонено відвідувати ліси

568

У зв’язку з тим, що  у найближчі дні в області утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки заборонила населенню відвідувати лісові масиви, торфовища, а також в’їжджати  до них транспортними засобами.

Лісівники Рівненщини сподіваються на розуміння громадянами ситуації, що склалася. Адже обмеження на відвідування тимчасові і запровадженні вимушено. Відпочивати громадяни можуть у спеціально облаштованих рекреаційних ділянках, де створені умови для безпечного відпочинку.

Працівники лісової охорони підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства працюють в режимі підвищеної готовності до гасіння можливих лісових пожеж.

На сьогодні, в Держлісфонді Рівненської області зафіксовано 15 пожеж на площі 16,9 га. За повідомленням ДСНС України з початку року в Україні виникло 18 тис. 507 пожеж в екосистемах на площі 15 тис. 679 га. Впродовж минулої доби в Україні зафіксовано 351 пожежа  на загальній площі 258 га.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Звертаються з проханням, в першу чергу, не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, стежити, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації потрібно негайно викликати Службу порятунку за номером 101!