В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху

pm113image001

В рамках запланованого на цей період поліцейські проводять профілактичні заходи щодо зменшення кількості нещасних випадків на дорогах і попередження дорожньо-транспортних пригод  на автошляхах області.

«Окрім нарядів патрульної поліції в області цілодобово нестимуть службу 38 груп реагування патрульної поліції, — повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Роман Штеба. — Також буде залучено 20 екіпажів з числа інспекторів із нагляду за безпекою дорожнього руху. Особлива увага приділятиметься виявленню порушень, які впливають на аварійність — керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушення правил обгону, проїзду перехресть тощо».

Як додав головний патрульний поліції Рівного Сергій Мерчук, до основних правопорушень відноситься і перетин суцільної смуги: «Хотів би звернутися до водіїв транспортних засобів, аби вони пам’ятали, що їхні дії на дорозі — запорука не лише їхнього життя, а й решти учасників дорожнього руху».

Також, як зауважив Роман Штеба, поліцейські впродовж тижня проведуть додаткове обстеження вулично-шляхової мережі біля навчальних закладів заради безпеки наймолодших учасників дорожнього руху: «Дотримання правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі, — підсумував зустріч із представниками мас-медіа начальник управління превентивної діяльності поліції Рівненщини.

Відділ комунікації поліції в Рівненській області.