В Рівненській обласній раді шукали сепаратистів

Сьогодні, 23 лютого, співробітники СБУ провели обшук у Рівненській обласній раді. Як з’ясувалось, їхнім завданням було вилучити документи стосовно прийнятих у червні і листопаді 2016 року звернень до Кабінету Міністрів України з вимогою встановити договірні відносини між урядом і обласною радою. Такі звернення були ініційовані депутатами від «Батьківщини» у ще кількох областях України з благородною метою «змусити центр рахуватися з регіонами у контексті децентралізації влади».

Ще тоді у ЗМІ була інформація, що такий фейк-парад суверенітетів вигідний Росії. Адже, не забарилась оперативна реакція російських ЗМІ на такі рішення: “регіони України вимагають автономії! Причому не тільки на Сході, але й на Заході України — в лігві «бандерівців». Адже по суті договору між центральним урядом і регіонами передують оформлення федеративного устрою. Що є чи не головною вимогою Росії і суперечить конституційно закріпленого принципу унітарності України» –  Дзеркало тижня.

З сайту ЧаРівне стало відомо, що обшуку в кабінетах голови обласної ради і його заступника не проходило. Співробітників СБУ цікавили документи, які працівники апарату їм надали. Про те що рішення, які зацікавили правоохоронців, ініціювали депутати Микола Кучерук та Олександр Васильєв, керівники облради не коментували.

Додамо, що вилучення документів проходило на підставі ухвали, винесеної Печерським районним судом м.Києва за наполяганням слідчого Генеральної прокуратури.