В порядку денному президії облради – перейменування однієї з вулиць на честь Василя Червонія

завантаження

Прес-служба Рівненської обласної ради повідомляє про початок засідання президії обласної ради об 11.00 в каб.301 обласної ради, на якому  заплановано розглянути три питання порядку денного:

  1. Про звернення президії Рівненської обласної ради до Верховної Ради України щодо відхилення змін до Конституції України в частині надання особливого порядку місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей.
  2. Про звернення президії Рівненської обласної ради до Рівненської міської ради щодо перейменування однієї з вулиць міста Рівне на честь Василя Червонія.
  3. Про звернення президії Рівненської обласної ради до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо відзначення на державному рівні 75-ої річниці заснування Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця.

Ініціатива щодо перейменування однієї з вулиць Рівного на честь відомого політика належить голові обласної ради В.Ковальчуку.