В черговий раз “Романтик” запросив до себе особливих дітей

101_0551

8 серпня 2016 розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

У прикрашеній залі дитячої бібліотеки зібрались діти вразливих категорій: з інвалідністю, сироти, вимушені переселенці, з багатодітних сімей, учасників антитерористичної операції, сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

101_0555Після відкриття провели анкетування батьків та дітей, комунікативний тренінг «Знайомство», встановили правила поведінки у таборі та визначили очікування учасників табору. Повторили правила поведінки у громадських місцях.
Заняття музичної майстерні провела волонтер, вчитель музики Варбанець Н.П.

Цікавою та пізнавальною була подорож у Здолбунівський краєзнавчий музей, де Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію. Байдужих серед присутніх на було.

101_0578Заняття арттерапії малюнком «Слова…» провела художниця, психолог, непересічна особистість Яна Уніченко, яка понад два роки переїхала у Здолбунів з міста Луганська. Захопленість і закоханість у наш край передає дівчина в малюнках на будинках міста; оформленні музею та інших місць.
Смачним обідом пригощали дітей у ланч-кафе «Центр», а мінімаркет «Центр» пригостив учасників табору морозивом.
З дітьми працювали Павлова Т.Ф. – директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру – Александрова О.А., Стерник Т.В., Тищенко К.О.