УВАГА! Очікується різке зниження температури

З 6-го січня очікується значне зниження температури повітря до 20-26° морозу вночі і 11-17° вдень. Метеорологи пояснюють такі різкі зміни температури вторгненням арктичного повітря, що насувається в тому числі і на Рівненщину. Очікуються пориви вітру 15-20 м/с, ожеледиця.Прогнозують, що така ситуація триватиме три доби.

До зміни погоди посилено готуються відповідні служби області, щоб  забезпечити безперебійне постачання світла, води, газу та тепла людям, а також транспортне сполучення. З цією метою в кожній службі упродовж вихідних чергуватимуть оперативні бригади і функціонуватимуть мобільні пункти обігріву.  Загалом по області планують облаштувати 37 пунктів обігріву у всіх районах та містах, куди можна буде звернутися за допомогою, аби запобігти переохолодженню.

Як повідомляє сайт Рівненської ОДА, в обласному центрі зігрітися у мороз та попити гарячого чаю можна буде у пункті обігріву на майдані Незалежності поруч із кінопалацом «Україна».

Також у місцях масового скупчення людей  працюватимуть пересувні мобільні пункти. Вони будуть організовані на базі 2 мікроавтобусів Держслужби з НС, які одночасно можуть прийняти до 11 чоловік.

Кімната обігріву діятиме і на базі Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг (м.Рівне, вулиця Дубенська, 71-А).

Крім того, для учасників дорожнього руху визначено 16 спеціальних безпечних місць для тимчасового перебування у разі можливого обмеження руху транспортних засобів автошляхами Рівненщини.

У разі ускладнення погодних умов дорожники готові залучити 180 одиниць техніки, підготували близько 8 тисяч тонн піщано-соляної суміші, півтисячі тонн солі та 2300 тонн піску.

Щодо Здолбунова, то як повідомляє у фейсбуці Сергій Кондрачук  з 18.00 у місті розгортає свою роботу цілодобовий пункт обігріву. Він знаходиться в одному з приміщень бувшої залізничної лікарні. Там тепло, є гарячий чай та печиво. Пункт працюватиме доти, доки морози не спадуть. Якщо ви бачитимете людину, яка на вулиці потерпає від холоду і потребує допомоги, підказуйте, куди варто звертатись.