У Здолбунові обговорюють рішення щодо обмеження продажу алкоголю

Здолбунівська міська рада повідомила про початок обговорення проекту рішення щодо обмеження та заборони продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Здолбунівської міської ради у нічний час.
Як зазначено на сайті Здолбунівської міської ради, на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішенням міської ради від 19 вересня 2018 року № 720 було розглянуто проект регуляторного акту «Про обмеження та заборону продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Здолбунівської міської ради у нічний час».
Повний текст вищезгаданого проекту оприлюднений на офіційному сайті Здолбунівської міської ради за посиланням: http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/31-regulations/7118-720-pro-rozhliad-proektu-rishennia-pro-obmezhennia-ta-zaboronu-prodazhu-slaboalkoholnykh-ta-alkoholnykh-napoiv-na-terytorii-zdolbunivskoi-miskoi-rady-u-nichnyi-chas
Письмові пропозиції щодо змін до цього регуляторного акту можна подавати в Здолбунівську міську раду (м. Здолбунів, вул. Василя Жука,1, каб. 11, 8) до 20 жовтня 2018 року. Телефон для довідок: 2-62-68.