У Здолбунові об’єднання обговорюватимуть на громадських слуханнях

Громадське обговорення ініціативи депутатів Здолбунівської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад відбудеться 29 серпня о 17.00 у приміщенні сесійної зали Здолбунівської районної ради (вул. Грушевського, 14).

На сесії Здолбунівської міської ради, котра відбулася 22 серпня, депутати підтримали рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», відповідно до якого й відбудуться громадські слухання.

Надаємо, ініціатива від 14 депутатів міської ради з пропозицією створити об’єднану громаду, до якої увійдуть місто Здолбунів, смт Квасилів та села Богдашів, Ільпінь, Кошатів й Орестів Богдашівської сільської ради, надійшла до міської ради 6 серпня.

Наразі на сайті Здолбунівської міської ради громадян закликають до 5 вересня 2018 року подавати пропозиції щодо цієї ініціативи. Такі пропозиції можна подавати у письмовому вигляді за адресою: м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1, каб. 12, а також в електронному вигляді на електронну адресу: miskrada@ukrsd.com.ua