У Здолбунівському районі вшанували пам’ять воїнів-афганців

Фото Афганістан

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на  території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Афганістану у Здолбунівському районі пройшло вшанування загиблих та померлих воїнів.

«Естафета пам’яті» розпочалась покладанням вінка на могилу А.Кушнерова за участю заступників голів райдержадміністрації та райради Орлова М.В., Бухала О.П., начальника відділу культури Стеценко Е.А., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Павлової Т.Ф. Далі ветерани «афганської» війни побували та поклали вінки на могили побратимів Паливоди В., Плевича П. у с.Нова Мощаниця; Мельника В. у с.Будераж; Чаюка В. у с.Мала Мощаниця; Вельчика М. у с.Залісся; Мудрого В., Денисюка І. у с.Стара Мощаниця; Синюка В. у с.Цурків.

Павлова Т.Ф. директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Здолбунівської міської ради, з воїнами – «афганцями» Комісарчуком Леонідом та Павлусем В’ячеславом  побували на могилах та поклали вінки Данильчуку  М., Бегунову В., Бікасову В., Чернезі А. в м.Здолбунів;  Пальчевському  В. у с.Ільпінь; Дедері В., Ніколіну В. у с.Ільпінь ІІ; Сімчуку В. у с.Івачків.

В с.Новосілки у вшануванні пам’яті Бережнюка В. взяла участь сільський голова Мельник С.С.