У Здолбунівській ЗОШ №6 стане тепліше

150 енергоощадних вікон встановлено у ЗОШ №6 м.Здолбунова  з водовідливами та підвіконнями. У новий рік школа вступає з таким омріяним поліпшенням. «Діти не мерзнутимуть у класах, де вітер дув крізь щілини у вікнах, тож вчитися їм буде комфортніше. Ну і, звісно, буде відчутною економія тепла, а, отже, коштів» – розповідає у фейсбуці депутат обласної ради Володимир Ковальчук.

“У кожного спогади про рідну школу залишаються на все життя. Мені путівку у життя дала моя рідна Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, тому дуже хотілося зробити подарунок школі , де навчався, про яку залишилося безліч чудових спогадів. І мені це вдалося – завдяки народному депутату Андрію Лозовому та Радикальній партії Олега Ляшка. Коли мені зателефонував Андрій Лозовий та попрохав терміново подати пропозиції по об’єктах, бо, мовляв, є змога у наступному році отримати з Державного бюджету субвенцію, я, звісно відразу подзвонив голові РДА Сергію Кондрачуку та поцікавився переліком об’єктів мого рідного району, у які найнагальніше потрібно вкладати кошти. Ознайомившись з ним, вирішив подавати пропозицію щодо проведення робіт з реконструкції у моїй рідній міській ЗОШ № 6 – заміну вікон та дверей на загальну суму 1 млн. 200 тис. грн. Звісно, між моментом подачі документів та досягненням кінцевої мети було витрачено дуже багато часу, зусиль та енергії. Взагалі, часу було обмаль, бо кошти надійшли до району лише наприкінці року. А далі – низка погоджень: фонд держмайна, ДАБІ, п’ята категорія складності виконання робіт (навіть багатоповерхові будинки четверту категорію складності, а тут – п’ята!). Ми постійно перебували на зв’язку з першим заступником голови Здолбунівської РДА Леонідом Власюком, усі технічні питання також швиденько вирішував директор школи Петро Федорович Мельничук.

 

Найголовніше, що все вийшло! Я ж разом з командою Радикальної партії Олега Ляшка і надалі допомагатиму моєму рідному Здолбунову” – радіє результату праці пан Володимир.