У Рівненському діагностичному центрі відкрили філію Інституту серця

images (1)

На відкриття філії Інституту серця до Рівного приїхав професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України Борис Тодуров. Він передав філії сучасний портативний дефібрилятор і розповів про переваги, які отримає область з відкриттям цього відділення.

Філія Інституту розмістилася на базі обласного діагностичного центу. Тут є сучасне обладнання для оперативного і якісного обстеження хворих з серцево-судинними захворюваннями. Фахівці філії пройшли відповідне навчання на базі Інституту серця в Києві. В подальшому планується відкрити й хірургічне відділення – розповів Борис Тодуров. Подібні філії вже працюють в Житомирі та Чернігові.

Обіцянка про те, що за 15 хвилин можна повністю перевірити свою серцево-судинну систему звучить оптимістично і обнадійливо. Однак, наші люди з трудом вірять у те, що послуга ця буде такою ж швидкою і доступною, як прозвучало на відкритті.

20_101524 20_10

Фото з сайту Рівненської ОДА 

У Здолбунівському районі смертність від хвороб кровообігу за підсумками 2015 року на першому місці у структурі загальної смертності і становить 77,4 відсотки. Дуже хочеться вірити, що з початком функціонування філії значна частина хворих матиме змогу вчасно пройти необхідне обстеження, отримати ціленаправлене лікування чи оперативне втручання.

Час покаже, чи виправдає новостворена структура своє призначення, чи все обмежиться черговою піар-акцією для чиновників і влучним капіталовкладенням для його організаторів.