У ДНС “Малятко” за 20 хвилин ліквідували “пожежу”

20 липня в селища міського типу Мізоч рятувальники Державного пожежно-рятувального поста 18-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в будівлі ДНЗ «Малятко».

Відповідно до тактичного задуму навчань, внаслідок короткого замикання електромережі на першому поверсі кабінету методиста ДНЗ «Малятко» виникла пожежа.

Персонал об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння, евакуацію працівників та матеріальних цінностей.  Прибувши до місця пожежі вогнеборці задіяли на гасіння умовної пожежі водяний ствол. Завдяки злагодженим діям умовну пожежу вдалося ліквідувати протягом 20 хвилин.

 

До навчань було залучено одна одиниця спецтехніки та чотири рятувальника.

Як зазначив керівник проведення навчань, начальник Державного пожежно-рятувального поста 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області старший лейтенант служби цивільного захисту Іван Ластівка: «В ході проведення тактико-спеціальних навчань були відпрацьовані дії працівників Держслужби з НС в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, гасіння пожеж на об’єктах навчальних закладах, а також на практиці перевірено знання персоналу об’єкту  щодо дій у разі виникнення пожежі. Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служб цивільного захисту району при виникненні реальних екстрених ситуацій, що в підсумку дозволить їх успішно ліквідувати з мінімальними матеріальними збитками, а саме головне – не допустить загибелі та травмування людей».

Джерело: сайт Головного управління ДСНС у Рівненській області