Тендер на закупівлю “швидких” для Рівненської області виграла фірма, яка дружить з Опоблоком

Як повідомляє сайт ZIK, група управління субпроектом Світового банку на Рівненщині оголосила переможця на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги. Ним виявилася компанія «Автоспецпром», яка надала найдешевшу пропозицію серед трьох компаній-учасниць.

Компанія «Автоспецпром» протягом визначеного договором терміну має доставити на Рівненщину 18 «швидких» на суму 1 161 000,00 USD (з ПДВ). Контракт передбачає, що вони будуть  мати повну комплектацію медичним обладнанням відповідно до державного стандарту та вимог тендерної документації. Зокрема, серед медичного обладнання передбачено наявність: дифибріляторів, електрокардіографів, систем забезпечення пацієнта киснем та інше.

Інформація про те, що компанія «Автоспецпром» є потенційним учасником тендерних торгів, була розміщена нашому сайті ще у листопаді минулого року. Тоді було зазначено, що 50% акцій цієї компанії належить Володимиру Фісталю – сину відомого донецького лікаря Еміля Фісталя, який залишився працювати в «ДНР». Фісталя-старшого пов’язують дружніми стосунками з депутаткою Верховної Ради  від Опозиційного блоку Тетяною Бахтєєвою.

«Татьяна Бахтеева и Владимир Фисталь отмоют 16 млн на закупках автомобилей скорой помощи» – це стаття на First Truth & Transparency Committee, яка розказує звідки спливли прізвища цих осіб. Неодноразово про те, як друзі Бахтєєвої “пиляли” гроші на закупівлі “швидких”, писали  і “Наші гроші”.

Чи цікава така інформація обласному керівництву наразі невідомо, адже вони більше заклопотані проблемою гострої нехватки “швидких” в центральних районних та міських лікарнях.