Таємницю аварії НЛО буде розкрито у 2016 році?

нло2

За повідомленнями американських ЗМІ, колишній державний секретар США Гілларі Клінтон збирається оприлюднити правду про дослідження НЛО в американській військовій зоні 51. На цю тему уже висловився у 2014 році її чоловік – Білл Клінтон. Тоді він запевнив, що бачив документи, які стосуються начебто потерпілого у 1947 році аварію НЛО неподалік м.Розуелл штату Нью-Мексико, але доказів на підтвердження не надав.

Є припущення, що матеріальні останки катастрофи цього повітряного об’єкта зберігаються у військовій зоні 51, яку американці використовують для експериментів в галузі авіації та систем озброєння. Повітряне сполучення над цією зоною заборонене.

У минулому році 68-річна Гілларі Клінтон розпочала свою передвиборчу кампанію за крісло президента Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії. Її обіцянка оприлюднити всі матеріали по НЛО має одну умову – її має бути обрано наступним президентом Америки.

Згідно з результатами проведеного у 2014 році опитування, більше 77% американців вірять у те, що інопланетяни відвідували нашу планету, але всі уряди старанно приховували факти контактів з істотами з інших світів. У разі якщо Гілларі Клінтон, яка, до речі, має значну підтримку серед американців, стане першою жінкою-президентом США, то світ може очікувати на сенсаційне відкриття. Залишається сподіватись, що дана передвиборча обіцянка не була жартом і людство нарешті дізнається усю правду.