Святослав Вакарчук привітав учасників чемпіонату України з шахів

З 5 по 17 грудня у Рівному кращі шахісти України розігрували звання чемпіонів серед жінок і чоловіків. Партії турніру в онлайн-режимі транслювалися в Інтернеті, на спеціалізованих шахових сайтах та безпосередньо на великому екрані в ігровій зоні міського будинку культури.

Численні прихильники цього інтелектуального виду змагань мали можливість споглядати гру провідних шахістів України, які 17 грудня зіграють свої останні партії фіналу  чемпіонату. Цілком можливо, що список уже прославлених шахістів поповниться новими несподіваними іменами.

Про це стане відомо сьогодні, 17 грудня о 18:00 під час, як обіцяють організатори, святкового і феєричного закриття цьогорічної серії ігор.

Учасників чемпіонату України-2016 з шахів привітав лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який побажав успіхів усім українським гравцям і заявив про свою готовність підтримувати шахи:

Про це повідомляє на своїй сторінці  у фейсбуці Володимир Ковальчук, віце-Президент шахової федерації України і Президент Рівненської обласної федерації шахів.