Суд встановив, що депутат Уїздецької сільської ради Василь Захарчук кермував напідпитку

0f1a71fb5cac1ec6c02d313029e296db

Як повідомляє ERVE.UA, ще 6 червня в мікрорайоні «Щасливе», що у Рівному, поліцейські зупинили автомобіль «Пежо», так як у ньому не працювала ліва фара. Але після того, як автівка зупинилась, із неї ніхто не вийшов. Було видно,що водій пересів на місце пасажира.

У якості доказу суду було надано відео, з якого видно, як депутат Уїздецької сільської ради Василь Захарчук лається до патрульних та поводить себе агресивно. Він відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння та не зміг пред’явити документів. Примусовий аналіз вмісту алкоголю у крові показав 1,63 проміле.

3880da461708c1effe8faee55c068d7aВ свою чергу, слуга народу твердив у суді, що автомобіль ніхто не зупиняв, бо його компаньйон ходив у туалет. Під час цього до них під’їхали «копи» та некоректно себе поводили.

«Я не стверджую, що був тверезим, але за кермом не був», – пояснював судді сільський депутат.

Проте доказів провини Василя Захарчука було достатньо, тому суддя апеляційного суду Рівненської області залишив у силі попередню ухвалу, відповідно до якої слуга народу має сплатити штраф у розмірі 4200 гривень.