Спійманий на хабарі екс-керівник Здолбунівської ОДПІ Юрій Баранов покараний іспитовим строком

завантаження (1)

За одержання у лютому 2013 році від суб’єкта господарювання хабара в особо великому розмірі (25000 гривень)  Здолбунівський районний суд нарешті виніс покарання колишньому очільнику податкової інспекції  Юрію Баранову.

Суд визнав 32-річного екс-чиновника  винним у скоєнні злочину, що кваліфікується за ч.3 ст. 368 кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді іспитового строку на 3 роки з позбавленням права займати керівні посади на державній службі на той же термін та позбавленням спеціального звання радника податкової служби другого рангу.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Проте, згідно статті 75 Кримінального кодексу України, суд врахувавши тяжкість вчиненого злочину, особу винного та інші обставини справи, вирішив що виправлення засудженого можливе без відбування покарання.

Про це повідомляє ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області.