Скільки дошкільнят на Здолбунівщині потребує місць у дитсадках?

Щоб забезпечити місцями у дошкільних навчальних закладах усіх малят нашого району, необхідно збудувати ще кілька нових дитсадків. Такі міркування висловлювали присутні на засіданні колегії Здолбунівської РДА, яка відбулася 31 липня.

Інформуючи про стан розвитку дошкільної освіти у районі, начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Антонюк зазначив, що у минулому навчальному році в ДНЗ району виховували 1977 дітей, що становить понад 55 % від загальної кількості дошкільнят. Тим часом у черзі на зарахування в дошкільні навчальні заклади нині перебуває 844 дитини.

Динаміка ж народжуваності протягом останніх років залишається відносно стабільною. Відповідно, високою буде й потреба у місцях для дошкільнят у ДНЗ.

Варто зазначити, що останнім часом в районі відбулося багато робіт, спрямованих на відкриття додаткових груп  у дитсадках. Зокрема такі ремонти проведено у міському ДНЗ «Дзвіночок» та у ДНЗ «Калинка» Уїздецької сільської ради, облаштовано нову групу в ДНЗ «Малятко» у Мізочі.

Триває облаштування приміщення під групу в незавершеному будівництві закладу дошкільної освіти в с. Івачків, а також будівництво ДНЗ у с. Новомильськ. У Глинську також розпочали роботи з облаштування додаткової групи в закладі дошкільної освіти «Сонечко». Загалом на капітальні ремонтні роботи в закладах дошкільної освіти використано понад 5,065 млн. грн.

Ще кілька груп з короткотривалим перебуванням дітей вже згодом переведуть на повний режим роботи. Ремонти, проведення яких дасть таку змогу, відбуваються нині  у Дерманському  НВК, Новомощаницькому НВК та в Спасівській ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Фото Здолбунівської РДА.