Щоденник “Романтика”: нові екскурсії і нові враження

SAM_4454

11.08.2016. Хоч погодні умови внесли свої корективи у плани «Романтика» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, це жодним чином не вплинуло на настрій дітей.

Цікавою була екскурсія приміщенням дитячої бібліотеки, де, власне, й збираються щодня юні друзі. Ознайомили зі своїми відділами, провели вікторини, ігри бібліотекарі Літковська О.С., Москалюк Л.О., Шевчук Н.В. Пройшов також турнір з шашок, в якому усі діти взяли активну участь.

SAM_4424 SAM_4430

Також, учасники табору побували у приміщенні райдержадміністрації, посиділи у кріслах депутатів районної ради, а директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Павлова Т.Ф. розповіла їм про керівні органи влади та місцевого самоврядування.

Не залишила нікого байдужими екскурсія до стенду наших земляків, які загинули в АТО, захищаючи мир і спокій матерів, жінок, дітей.

SAM_4446 SAM_4462

Учасники студії «Зорецвіт» районного центру творчості дітей та юнацтва Гузюк Аліна, Годун Вікторія, Пончук Дарина, Самолюк Ірина зі своїм керівником Бржечко Ю.Р. подарували невеликий концерт, виконуючи пісні з репертуару відомих музичних груп та авторські пісні.

Волонтер Наталія Варбанець провела заняття музичної майстерні. Діти розучували руханки, нову пісню, повторювали ту, яку почали вчити.

Смачним обідом пригостили дітей у кафе «8 причал».

З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру –  Тищенко К.О., Стерник Т.В.

День пройшов за підтримки депутата Здолбунівської міської ради, приватного підприємця Ридош Л.Ф.