“Що приніс нам Святий Миколай” – особливе свято для особливих дітей

DSC_0011

17 грудня 2015 року у святково прибраній залі Здолбунівського районного будинку культури пройшли свята для 80 дітей учасників антитерористичної операції на сході України, вимушених переселенців, з багатодітних сімей, дітей з особливими потребами та сиріт «Що приніс нам Святий Миколай», організовані районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

Поки збирались учасники свята, бажаючі мали змогу взяти участь у майстер – класі по виготовлення паперових зимових сніжинок, який провела  народна умілиця Любов Шаркова з с. Лідаво.

До надзвичайних дітей завітали голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук та його перший заступник  Леонід Власюк, які побажали присутнім і усім дітям, їх родинам здоров’я, миру, добра, радості та великої духовної благодаті.

Казкові герої розіграли сценку «Лісові пригоди», а потім залюбки провели з дітками веселі конкурси та забави. Святий Миколай уважно слухав вірші, пісні дітей і щедро дарував для них іграшки, канцтовари, солодощі.

Свято провели аматори районного будинку культури. Дітей зустрічали, провели разом з ними свято директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Тетяна Павлова, спеціалісти центру Тетяна Стерник, Оксана  Александрова, Катерина Тищенко, Ольга Кухарчук. Подарунки для дітей підготували Рівненський обласний центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, Ліга соціальних працівників, Здолбунівський  районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

DSC_0022 DSC_0064

Директор центру: Т.Павлова