Сергій Кондрачук: «Конструктивна співпраця з профспілками та роботодавцями для нас дуже важлива»

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук провів зустріч з керівником федерації профспілок Рівненської області Миколою Шершуном та головою Рівненського обласного об’єднання організацій роботодавців «Роботодавці Рівненщини» Михайлом Кривком. Участь в розмові взяв голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк.

Знаково, що перша в новому році зустріч голови обласної ради відбулася саме з керівниками цих організацій, адже, переконаний Сергій Кондрачук, співпраця з такими об’єднанням є дуже важливою. А проблеми, які вони порушують, варто вирішувати спільно з місцевими органами влади. Тож висловив готовність в межах повноважень обласної ради підтримувати відповідні ініціативи.

Підсумком зустрічі стало підписання Територіальної угоди між Рівненською обласною радою, облдержадміністрацією, об’єднанням організацій роботодавців області та Федерацією профспілок.

Додамо, що цей документ спрямований на вирішення соціально-економічних питань в інтересах як роботодавців, так і працівників.  Зокрема, й щодо підтримки таких соціально орієнтованих підприємств як УТОГ, УТОС  та інших, де працюють люди з інвалідністю.

Читайте також: Січневий локдаун: які заборони та обмеження чекають на українців