Серед потенційних учасників тендеру на закупівлю “швидких” є колишня прорегіоналівська фірма

unnamed

Тендер на закупівлю автомобілів швидкої допомоги буде проведено у рамках проекту Світового Банку на Рівненщині. Мова йде про 18 «швидких» класу В для ЦРЛ та ЦМЛ, які отримають усі 16 районів, а також Рівне та Дубно.

Як повідомляє сайт Рівненської ОДА, пакети з пропозиціями, які надійшли від потенційних учасників, відкрили у присутності журналістів, керівників ОДА та управління охорони здоров’я, департаменту архітектури і будівництва, консультантів субпроекту й закупівельника Світового Банку з Києва Юрія Білана. Голова комісії з відбору Юрій Приварський та секретар комісії Віктор Іськів відкривали кожен пакунок і оголошували тих, хто подався на тендер.

«Зараз відбулося відкриття пропозицій, потім буде підписання протоколу і вже після того проведеться оцінювання згідно процедури Світового Банку, яке може тривати до 90 днів. Головні критерії – ціна та якість», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА, голова комісії з відбору Юрій Приварський.

Два перших учасники тендеру з України. Це фірма ТОВ «Автоспецпром» та «ВіДіЮнікомерс». Третя пропозиція надійшла від чеської фірми «Pulsar Expo s.r.o.(Panax SK s.r.o., RD Service Praha s.r.o.).

«Відповідно до правил Світового Банку сума тендеру не оголошується до повного кінця процедури закупівлі. Коли визначать переможця тоді оголосять ціну. Також хочу оголосити, що вчора Світовий Банк нам погодив закупівлю на будівництво та реконструкцію амбулаторій. А тому на наступному тижні ми оголосимо ще один тендер», – розповів керівник групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

За таких умов є надія, що ремонтні роботи в амбулаторіях розпочнуться вже у березні наступного року.

Весь проект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» розрахований на 5 років і охопить усю Рівненщину. Почнеться його втілення з Північних районів області.

Від редакції.

Як повідомляли у березні 2014 році «Наші гроші» фірму «Автоспецпром» зареєстрували у травні 2013 року. Власниками є Тігран Дзігуа (16,5%), його син Віталій Саворовський (16,5%), Федір Саворовський (17%), а також Володимир Фісталь (50%). Останній є сином відомого лікаря Еміля Фісталя, який залишився працювати в “ДНР”. Він пов’язаний дружніми стосунками з депутаткою “Опоблоку” Верховної Ради Тетяною Бахтєєвою. 

Свіжу цьогорічну інформацію на тему відмивання грошей Бахтєєвою і Фісталем на закупках «швидких» можна почитати тут.