Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

images

Як повідомляє Прес-служба ДСНС України, від початку минулого тижня на території України фіксується значне підвищення температурних показників. Люди, прибираючи свої присадибні ділянки і спалюючи залишки сухої рослинності, сприяють збільшенню кількості пожеж в екосистемах. Так, лише впродовж минулої доби в Україні виникло 152 пожежі, значна частка яких зафіксована саме у природних екосистемах.

Найчастіше пожежі у виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період. Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, рятувальники проводять профілактичні заходи з громадянами. До участі в заході запрошують також і представників засобів масової інформації, аби донести вкрай важливі повідомлення та застереження до якомога більшої кількості населення.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101»! Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків – наголошують у ГУ ДСНС України у Рівненській області.