Різдвяну казку для дітей вразливих категорій організували у Здолбунівському будинку культури

DSCN4835

«Новорічна казка» – таку назву мало свято, проведене у Здолбунівському районному будинку культури в переддень старого Нового року для 45 дітей вразливих категорій сімей. Захід відбувся у рамках акції «Нехай засяє зірка Різдва в кожній оселі».

Діти і їхні батьки, бабусі не лише із задоволенням дивились прекрасну виставу, підготовлену аматорами РБК, а й із задоволенням танцювали, грали у рухливі ігри, розгадували загадки. А ще колядували і щедрували для Святого Миколая, який приходить не лише у грудні місяці, отримуючи від нього щедрі подарунки.

Організаторами заходу є районна організація Товариства Червоного Хреста України (голова –  Бєлікова М.М.), районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Павлова Т.Ф.) і районний будинок культури (директор Теребійчук  В.Г.).  Про подарунки для дітей подбали голова Рівненської обласної ради  В. Ковальчук,  приватний підприємець О.Герба (солодощі) та учні ЗОШ №6, які за ініціативи заступника з виховної роботи Середюк Н.В. зібрали та передали на свято м’які іграшки.

Т. Павлова