Питну воду хочуть зробити якіснішою

Принаймні, це випливає з інформації, яка розміщена на сайті Рівненської ОДА. Зокрема, розчищення в минулому році русла річки Устя на території Миротинської сільради Здолбунівського району покращило санітарний стан водної артерії, яка є джерелом питного водопостачання. Це обійшлося обласному бюджету у 147,5 тисяч гривень. В цю суму входить також вартість робіт з реконструкції захисних дамб та насосної станції.

Централізоване водозабезпечення отримали і жителі села Синів Гощанського району. На реконструкцію гідротехнічної споруди з обласного бюджету виділили майже 700 тисяч гривень.

Природоохоронні заходи планують продовжити і в поточному році. Зокрема, на річках Замчисько у Костополі та Стир, що на Демидівщині, проведуть відновлювальні роботи. На водних артеріях області укріплять береги від підтоплення, облаштують канали для відводу дощових стоків, розчистять дно.

Поліпшити водозабезпечення планують у Дубровиці, Здолбунові, Корці, Млинові, Острозі, Сарнах. З цією метою у містах модернізують каналізаційні мережі, гідро- та очисні споруди, насосне обладнання.