Приєднуйтесь до Години Землі – вимкніть світло о 20:00 годині

25 березня 2017 року  о 20:30 мільйони  людей по всьому світу вимкнуть на одну годину світло у своїх домівках та на роботі. Таким чином вони продемонструють свою небайдужість до майбутнього нашої планети.

До всесвітнього руху Година Землі від WWF (Всесвітнього фонду природи) вже впродовж 9-ти років приєднується і Україна. Ініціатори прагнуть привернути увагу до надзвичайної природи України, зокрема її парків, які потребують нашої постійної уваги і захисту. Кампанію “Година Землі 2017” підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти та науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Акцію з вимкненням на одну годину електроенергії започаткували у 2007 році WWF спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald». Тоді близько 2100 фірм і компаній міста Сіднея, а також понад 2 млн. жителів вимкнули світло на одну годину. Єфект від акції був очевидним, її назвали «Година Землі» і з того часу проводять кожного року у всьому світі.

Приєднуйтесь!