Прочани відвідали Святу Землю

Вже неодноразово рівненські паломники з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона  відвідують святині Палестини та Ізраїлю. Чергове паломництво було організовано центром «Воскресіння» 18-24 вересня.

Паломницьку групу, яка складалася більше ніж з 50 прочан, супроводжували протоієрей Василій Ліщук, ігумен Димитрій (Ющак), прес-секретар Рівненської єпархії протоієрей Василій Рудніцький та протоієрей Миколай Капітула.

Як і належить тижневе паломництво рівняни розпочали з молитви відслуживши молебень перед початком подорожі в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне.

Кожен день цікавої подорожі до Святої Землі був переповнений цікавих вражень та благодатних переживань, які отримували прочани відвідуючи великі святині пов’язані з життям, чудесами, проповіддю, стражданням, Воскресінням і Вознесінням на Небеса Господа нашого Ісуса Христа та подвигами великих світильників віри та благочестя християнського.

Було відвідано святині Єрусалиму, Віфлеєму, Єрихону, Іудейської пустелі, Назарету, Кани Галілейської, та Галілеї. Перед рівненськими прочанами щодня поставали древні монастирі та храми в котрих вони мали можливість піднести свої молитви до Господа Бога, Пресвятої Богородиці і всіх святих за свою Рідну землю, рідних та близьких, за воїнів, котрі мужньо захищають Україну від нашестя чужинців і щоб Господь врозумив ворогів наших, щоб чим скоріше закінчилась війна на сході нашої держави, та за спокій всіх від віку спочилих православних християн і всіх, хто життя своє поклав у всі часи за віру православну і Україну.

Протягом прощі було звершено дві Божественні літургії під час котрих всі прочани посповідались та причастились Пречистих Тіла і Крові Господніх.

Дуже добре, що з милості Божої паломники з України мають можливість відвідувати святині Святої Землі, адже кожна проща доводить всьому світові, що в Україні справді є Помісна Православна Церква і що українці є великим православним народом, який прийнявши віру Христову більше ніж тисячу років тому неухильно перебуває у сім’ї православних християнських держав.

Рівненські паломники поверталися до дому після цікавої прощі, з вірою і надією в те, що Всемилостивий Господь вислухає кожне прохання і за сприянням Божим вже в найближчому майбутньому благословить Україну і православні християни нашої землі об’єднаються в Єдину Помісну Православну Церкву повідомляє сайт Рівненської епархії УПЦ КП.