Про приємне і корисне під час зустрічі студентів з працівниками центру соціальних служб

22 грудня 2015 року  Здолбунівський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив на зустріч студентів вищого професійного училища залізничного транспорту, які з різних обставин ростуть без батьків.

В кімнаті депутата районної ради у невимушеній  обстановці провідний спеціаліст центру Кухарчук О.М. спілкувалась з присутніми  за круглим столом де розказала: про чинне законодавство України у частині захисту житлових та майнових прав; про Рівненський  обласний соціальний гуртожиток;  про  послуги,  що надаються спеціалістами  нашої установи, тощо.

Директор  районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова у розмові із студентами розповіла про важливість у житті  загальнолюдських  цінностей –  особисті стосунки, ставлення до ближніх, повагу, взаємопідтримку.

Для учасників зустрічі були вручені подарунки від Святого Миколая,  які допомогли сформувати Рівненський обласний осередок «Ліга соціальних працівників України» (директор А. Бучак), Здолбунівська райспоживспілка (керівник О.Солтис – Шолудько) та  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

IMG_7123 (Medium) IMG_7129 (Medium)