Працівники центру первинної медичної допомоги відвідали ХАЕС

На минулому тижні працівники Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги відвідали Хмельницьку атомну електростанцію.

Медики побували у навчально-тренувальному центрі ХАЕС, відвідали машинне відділення другого, будівельний майданчик третього та четвертого енергоблоків.

 

 

Вони відвідали, також, медико-санітарну частину міста Нетішина та медичний пункт Хмельницької АЕС, де ознайомились з особливостями надання первинної меддопомоги працівникам атомної станції, а також разом з колегами обговорили перспективи медичної реформи на первинному рівні.

 

 

З основними показниками діяльності ХАЕС та подальшими кроками розбудови підприємства гостей ознайомив заступник генерального директора з капітального будівництва Олег Рахлінський. Він наголосив на тому, що для проходження чергового етапу підготовки спорудження 3 і 4 енергоблоків вкрай важливою є неупереджена думка громадськості.

Головний лікар Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги Олег Сумко висловив думку переважної більшості свого колективу, що альтернативі атомної енергетики сьогодні немає, однак атом має бути мирним та безпечним.