Підтримай Надію! Міжнародна акція на підтримку видатної Українки пройде у Європі 9 березня

d9a9c5f-nn Народний депутат Ірина Геращенко у фейсбуці повідомила, що в найближчі години до Надії Савченко виїзджає група українських лікарів, які мають оглянути і надати їй допомогу.

Українським дипломатам вдалося добитися від російської влади обіцянки, що наші лікарі потраплять до Надії 9 березня. Президент України доручив терміново сформувати мобільну бригаду із найкращих українських медиків, яка сьогодні у складі 3 лікарів виїжджає з Києва до Ростовської області.

Президент доручив також МЗС створити штаб для координації дій по спасінню Надії. ЄС виступив з жорсткою заявою з вимогою звільнити Надію Савченко і всіх бранців – цього вимагають мінські угоди.

На 9 березня готується міжнародна акція на підтримку Савченко і всіх політв’язнів в РФ, яка пройде в різних європейських столицях і містах світу.

Надія має жити. І має бути на волі. Вона потрібна Україні і Україна бореться за Надю. В Києві і Львові проходять акції на підтримку Надії Савченко. Міжнародний день жіночої солідарності – найкращий привід проявити солідарність з видатною Українкою. А 9 березня, в день судилища над Надією, – прохання всім, хто може, приєднатися до акцій підтримки в різних містах світу – звертається Ірина Геращенко та повідомляє Українська Правда.