Орденом “За мужність” нагороджено учасника Революції Гідності Тараса Більчука

images

Нашому земляку з с.Коршева Тарасу Більчуку високу Державну нагороду орден «За мужність» вручив Петро Порошенко. Нагороди з рук гаранта отримали ще 15 Героїв Майдану, яких поранили під час Революції Гідності. Всього за мужність і патріотизм нагороджено 90 активістів Євромайдану. Відповідний Указ за №57/2016 розміщений на  веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

177556w200zc0

На Майдані Тарас був від самого початку. В ніч з 29 по 30 листопада отримав черепно-мозкову травму через жорстоке побиття спецпризначенцями. Як тільки одужав знову повернувся на Майдан. 18 лютого 2014 року він разом з мирними протестувальниками вирушив пікетувати Верховну Раду. Того дня беркутівці оточили та безжально побили Тараса палицями, зірвавши з голови каску. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, але дух його залишився не зламним.

Тарас Більчук – особистість з чіткою громадянською позицією. А ще він -художник, відомий далеко за межами нашої країни. Його картини є в приватних колекціях у США, Канаді, Швеції, Англії, Франції, Японії, Латвії, Польщі.  Про Тараса писали «він агітує пензлем за Україну». Свою серію картин «Україна моя сонячна» вважає найкращою.

«Я їздив і бачив, як живуть люди. І дуже  хочу, щоб наша молодь і наші люди мали захист, мали право на такій багатій щасливій землі, щоб ми жили гідно й достойно. Щоб наші діти і всі ми мали майбутнє» – сказав Тарас. Він вірив, що Україна переможе.