Обікрали пенсіонерку з Копиткова

Вранці 11 червня до оселі пенсіонерки в с.Копитків завітали чотири жінки і попросили напитися води. Жінка без вагань та будь-яких підозр впустила їх до домівки. Поки господиня відлучилася, аби непрохані гості втамували спрагу, ті встигли «похазяйнувати» у будинку.
Відсутність заощаджень і золотих сережок, ланцюжка з кулоном та персня, які були заховані у шафі, жінка виявила вже тоді, коли злодійки покинули будинок, сівши до легкового автомобіля синього кольору.

«За фактом крадіжки, вчиненої з проникненням, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. – Проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєного злочину, та місця їх перебування».

Поліція застерігає усіх громадян бути обачними та пильними у спілкуванні з незнайомими людьми. Не вступайте з ними в розмову та не впускайте невідомих осіб до своєї оселі.

Завжди пам’ятайте про те, що, відчинивши двері незнайомцям, ви наражаєтесь на небезпеку стати жертвою злодіїв чи шахраїв.