Об’єднуємо Україну – розділяємо Здолбунівщину

Вчора ми відзначали День соборності. ЗМІ широко висвітлювали заходи, які проходили з цієї нагоди у всіх великих містах України. Дню Соборності був присвячений і міжнародний флешмоб «Україна єдина», в якому взяли участь тисячі людей із майже 60 країн світу.

Долучились до флешмобу і Здолбунівчани. Інтернет-сайт Здолбунівком розмістив цілу низку фотографій з учасниками акції. Захід хороший, патріотичний. І ініціатива голови райради заслуговує схвалення, адже мала найважливішу на сьогоднішній день мету – ОБ’ЄДНАННЯ. Однак, є одне але. Ми отримали інформацію від окремих громадян Здолбунова, які здивовані, а деякі явно обурені тим, як вибірково залучались установи і організації до акції. Пані Ніколіна особисто роз’їжджала по Здолбунову, виводила на вулицю колективи, роздавала учасникам аркуш з логотипом акції, а пізніше розмістила на сайті фото.

Той факт, що ви не побачите там ні голови адміністрації, ні його заступників, ані жодного працівника апарату адміністрації свідчить лише про одне: з часу вступу на посаду нового голови райради взаєморозуміння і конструктивної співпраці між двома гілками влади району НЕ МАЄ. І хоч голова адміністрації на одній з останніх колегій запевняв у протилежному – його слова залишаються лише словами.

Рядові працівники адміністрації не були проти участі в акції, вони не відмовлялися – ними свідомо проігнорували. Як проігнорували і деякими іншими закладами і установами. Адже, якщо залучили культуру, то чому не запросили освітян і працівників центру первинної медичної допомоги (останні, до речі, знаходяться на одній території з працівниками центральної районної лікарні)? Їх вважають меншими патріотами чи причина в чомусь іншому?

На нашу думку, “Україна єдина” по-здолбунівськи – це перші явні факти істинного стану взаємовідносин у середовищі осіб району, які не так давно стали владою. Але, панове! Влада – не приватна справа. Хто з ким і проти кого дружить – принцип, який веде в нікуди. Ви робите простих людей заручниками особистих амбіцій, що м’яко кажучи, непорядно. Тільки об’єднуючи громаду, Ви досягнете позитивних результатів. І чим скоріше Ви це зрозумієте, тим більше зможете зробити для району чогось корисного, а значить залишите про себе в історії Здолбунівщини не лише негативні відгуки.