Нове приміщення амбулаторії у Здовбиці таки збудують

Приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Здовбиця є в переліку серед тридцяти чотирьох лікарських амбулаторій Рівненщини, який підтримало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Попередньо пропозиції до проекту схвалило Міністерство охорони здоров’я України. Тож здовбичани мають підстави сподіватися, що будівництво приміщення розпочнеться вже найближчим часом.

Як повідомляють в управлінні охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, у центрі Здовбиці побудують амбулаторію з житлом для трьох-чотирьох лікарів. Окрім того, проект передбачає придбання автотранспорту коштом субвенції з держбюджету.

За попередніми розрахунками, кошторис проекту становитиме 190 млн. грн. Фінансуватимуть будівництво лікарських амбулаторій у кожному районі області коштом субвенції з державної скарбниці. Початок реалізації проекту залежить, передусім, від готовності місцевої влади до проведення 20 % співфінансування його втілення.

Як зазначають в управлінні охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, гарантійні листи про готовність долучитися коштами від представників влади на місцях вже отримані. Окрім того, необхідно у кожному населеному пункті відвести земельну ділянку. У разі невиконання умов владою на місцях або виникнення тих чи інших питань, пов’язаних з геодезичними, будівельними чи архітектурними обмеженнями, Мінрегіонбуд дозволятиме внесення змін як до переліку, так і до зміни місця розташування у межах квоти фінансування. Після затвердження переліку об’єктів Мінрегіонбудом Департамент з питань будівництва та архітектури ОДА проведе тендер на визначення субпідрядника.