Насичені на святкові події дні голови райдержадміністрації

Насиченими на святкові події виявились останні дні. Вчора та сьогодні до дня Святого Миколая служба у справах дітей Здолбунівської РДА та Центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді провели святкові концерти (загалом три заходи) для дітей демобілізованих та учасників АТО, дітей вимушених переселенців, дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з особливими потребами та дітей-сиріт. Усі отримали солодкі подарунки.

Сьогодні також мав честь бути присутнім на врученні дипломів випускникам “Університету третього віку”. Прекрасний захід, який став підсумком наполегливої багатомісячної роботи нашого терцентру соціального обслуговування. Десятки людей старшого віку впродовж двох років навчалися на чотирьох факультетах і сьогодні отримали дипломи. Очі випускників світилися від радості не менше, ніж очі дітей від подарунків! Приємно, що на базі відділення соціально-побутової адаптації терцентру маємо проект, яким може пишатися далеко не кожен район!

Закінчився робочий тиждень чудовим благодійним концертом “Молим миру Україні!”у нашому БКЦ, організованим на допомогу бійцям АТО фондом “Руєвит” та іншими волонтерськими організаціями. Прекрасні колективи, солодкі подарунки дітям від Олександра Дехтярчука, Володимира Ковальчука та Андрія Лозового, неймовірна атмосфера… Подякував хлопцям, завдяки яким цієї ночі Святий Миколай принесе подарунки і моїй дітям… Принесе їх у теплу, затишну оселю з цілими вікнами та стінами. Покладе їх під теплу подушку. Впевнений, що коли Святий Миколай кластиме подарунки, мої діти не проснуться, адже у них міцний сон, який, завдяки нашим захисникам, ніколи не переривався вибухами градів чи мінометів…

А завтра я сам планую стати Святим Миколаєм та відвідати оселі діток району, чиї тати зараз в АТО. Трохи навіть хвилююся ))

Але й це ще не все. Наступного тижня плануємо розвезти діткам солодкі подарунки від “Локомотивного депо”, яке останнім часом постійно допомагає нашим найменшим землякам. Всім святкового настрою!

З facebook-сторінки користувача Сергія Кондрачука