На Здолбунівщині – випадок сказу

На території Здолбунівського району 20 жовтня зареєстровано випадок сказу кота.  Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області.

У службу державної ветеринарної медицини Здолбунівського району 20 жовтні о 9.00 надійшло повідомлення від жителя с. Миротин про те, що напередодні о 13.00 невідомий кіт забіг на подвір’я, вкусив за ногу його дружину та втік у невідомому напрямку. Цього ж дня, о 20.30 сусід цього чоловіка, побачивши невідомого агресивного кота в своєму гаражі, відразу ж забив його.

Виїхавши на місце, спеціалісти держветмедицини Здолбунівського району відібрали патматеріал від трупа кота та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Експертизою було встановлено захворювання кота на сказ. Труп тварини спалено.

Зараз на території неблагополучного щодо сказу населеного пункту тривають заходи відповідно до Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалісти Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини району вивчають можливі контакти хворого кота з іншими людьми та тваринами. Триває вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

Фото ілюстративне.