На Здолбунівщині реконструюють п’ять амбулаторій

Капітальний ремонт п’яти амбулаторій проведуть у Здолбунівському районі в межах проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Наразі вже оголошено тендер на їх проведення, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

Відповідно до проектів, у п’яти АЗПСМ району здійснять суттєві реконструкції.  Зокрема на капітальний ремонт Здолбунівської АЗПСМ № 3 буде спрямовано майже 3,3 млн грн; Мізоцької АЗПСМ –  8,082 млн. грн, Білашівської – 3,92 млн грн, Глинської – майже 5,2 млн грн, Будеразької – 2,082 млн грн.

На цьому етапі реконструкцію буде проведено у 33 амбулаторіях семи районів Рівненщини. Загалом у межах проекту передбачено провести реконструкцію 90 амбулаторій області.

– Проекти на проведення капітального ремонту цих амбулаторій ми готували ще з 2015 року. Тож нині, завдяки втіленню проекту Світового банку, очікуємо суттєвого оновлення п’яти наших медзакладів, оскільки йдеться про чималі суми. Нагадаю й про те, що в межах втілення ініціатив президента у Здовбиці буде збудовано нову амбулаторію. Відомо, що тендер на це будівництво оголосять днями. Уже цьогоріч заплановано розпочати там роботи. Тож можна з впевненістю говорити про поліпшення якості сільської первинної медицини,   – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Фото ілюстративне.