На трасі Городище-Сарни-Рівне-Старокостянтинів контролюватимуть швидкість

В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam. Серед трас, на яких проводитимуть такий контроль, визначена і дорога Городище-Сарни-Рівне-Старокостянтинів, яка проходить Здолбунівщиною.
Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.
У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.
Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.


Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що унеможливлює втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.
Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео, повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Фото вгорі ілюстративне.