На Рівненщині планують масштабно ремонтувати дороги

Область  долучається до загальноукраїнського фінансового експерименту з ремонту доріг. Програмою передбачається, що 50-відсотків коштів з понадпланових надходжень від митних платежів відраховуватимуть до спеціальних фондів обласних бюджетів.

«Сьогодні є нагальна проблема ремонту доріг області. Тож ми сподіваємося, що завдяки участі в цьому експерименті нам вдасться спрямувати на дорожню  інфраструктуру додаткових понад 100 мільйонів гривень», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Він розповів, що в рамках реалізації масштабної програми з відновлення доріг в 2017 році значно зросте сума для ремонту та відновлення доріг.

«Очікується, що це буде значно більше, аніж торік. Адже, у разі участі в експерименті у 2016 році, область могла б отримати додаткові понад 300 мільйонів. Саме такі кошти митниця готова була спрямувати на ремонт доріг в результаті перевиконання планових завдань», – відзначив Олексій Муляренко.

Для прикладу, у 2016 році Львівська митниця – учасниця експерименту з розподілення понадпланових доходів спрямувала на будівництво доріг 870 млн.грн., Київська міська митниця – 597 млн.грн., Одеська – 368 млн.грн., Чернівецька – 316 млн.грн., а Волинська митниця -112 млн.грн.

«Найближчим часом від Уряду надійде методика щодо порядку проведення цього експерименту. Звертаю увагу усіх причетних до цієї роботи – дотримуватися умов та строків будівництва доріг, а також повної прозорості використання бюджетних коштів», – відзначив Олексій Муляренко.

Джерело: сайт Рівненсьокої ОДА